Kontakt
myygitalent news 1906
Üle Euroopa on eesmärgiks saavutada õhu kvaliteedi tase, mis ei suurendaks negatiivset mõju ja ohtu inimeste tervisele ja keskkonnale. Selleks on kehtestatud mootorikütustele kvaliteedi nõuded, milles määratakse muuhulgas mootoribensiinis sisalduva biokütuse osakaal. Biokütustel on oluline osa kliima kaitsmisel, sest võrreldes tavapäraste kütustega tekitavad praegu kasutatavad biokütused vähem kasvuhoonegaase. Biokütuste kasutamiseks vajalikud toormaterjalid on ajapikku taastuvad ja nii panustatakse naftavarude säästmisele.

Seni on tanklates pakutud etanoolisisalduseta mootoribensiini ja kuni 5% etanoolisisaldusega pliivaba mootoribensiini. Õhu kvaliteedi nõuete täitmiseks tuleb tanklatel hakata pakkuma lisaks tavapärasele ka suurema biokütuse osakaaluga mootoribensiini, mida teatakse kui E10 ehk kuni 10% etanoolisisaldusega pliivaba mootoribensiini. E10 mootoribensiini tankuril peab olema kindlasti vastav märgistus.

E10 mootoribensiini võib kasutada piiranguteta sõidukitel, mis sellise mootorikütuse kasutamiseks on kavandatud. Kõikidele uutele sõidukitele on E10 mootoribensiin sobilik. Teistel sõidukitel E10 kasutamise sobivuse kontrollimiseks on AMTEL (Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liit) koostanud kodulehelt leitava tabeli.

E10 kütust on lubatud kasutada järgmistel Nissani bensiinimootoriga mudelitel:

1. Micra K12 alates 2002 aasta mudelist

2. Note E11 alates 2006 aasta mudelist

3. Almera N16 alates 2000 aasta mudelist

4. Tiida C11 alates 2007 aasta mudelist

5. Almera Tino V10 alates 2000 aasta mudelist

6. Qashqai J10 alates 2007 aasta mudelist

7. Qashqai +2 alates 2008 aasta mudelist

8. Maxima A33 alates 2000 aasta mudelist

9. Primera P12 alates 2001 aasta mudelist

10. X-Trail T30 alates 2001 aasta mudelist

11. X-Trail T31 alates 2007 aasta mudelist

12. Pathfinder R51 alates 2002 aasta mudelist

13. Murano Z50 alates 2004 aasta mudelist

14. Murano Z51 alates 2008 aasta mudelist

15. NV200 M20M alates 2009 aasta mudelist

16. NV200 M20N alates 2009 aasta mudelist

17. Juke F15 alates 2010 aasta mudelist

18. Micra K13 alates 2011 aasta mudelist

Allikas:

https://www.mnt.ee/et/soiduk/kutusekulu-teatmik/biokutusele-mittesobilikud-soidukid

https://amtel.ee/public/E10/E10_tabel_loplik_taiend._25.03.19.pdf

Küsi lisainfot teeninduse meistrilt.

Nissani tippsõitjad FIA sertifitseeritud Gran Turismo arvutimängu Tootjate Sarja meistrivõistlusel saavad auhinnaks unelmate reisi.

Nissan otsib järgmise generatsiooni kiireid PlayStation’i mängureid uue programmiga, mis annab tuhandetele PlayStationi võidusõitjatele võimaluse võistelda ametlikel FIA meistrivõistlustel.

Nissani tipp piloodid, kes osalevad FIA sertifitseeritud Gran Turismo tootjate sarja meistrivõistlustel, mis peetakse uue Gran Turismo Sport Playstationi mängu abil, võidavad reisi NISMO Festivalile, mis toimub Jaapanis Fuji rahvusvahelisel ringrajal ja külastavad ka mängu väljatöötaja Polyphony Digital peakorterit Tokios. Lisaks selgitatakse välja ka Nissan GT Sport karika Euroopa e-võidusõidu võitja.

Sony PlayStationi ja FIA koostöös ellu kutsutud GT Sport meistrivõistlused on esimesed online e-spordi võistlused, mis on heakskiidetud FIA poolt. Seda 10 aastat peale Nissani murrangulise Nissan PlayStation GT Akadeemia programmi algust, mis võimaldas mänguritel saada reaalse võidusõidu auto pilootideks.

„Nissan GT Akadeemia tõestas, et mõned maailma kiireimad võidusõitjad ei pruugi olla kunagi sõitnud päris autoga ringrajal, vaid ainult arvuti taga.“ Ütles Nissani mootorispordi direktor Michael Carcamo. „Need poisid on läinud diivanilt otse võidusõidu auto rooli ning sellega purustanud traditsioonilise mudeli kuidas saada edukaks võidusõitjaks.“

„Konkurents on uskumatult tihe“ lisas Carcamo „ ja me näeme nüüd, et online võidusõit ei ole vaid alternatiiv päris võidusõidule. Olla ametlik FIA Tootjate Sarja meister GT Sport arvutimängus annab suurepärase võimaluse edaspidiseks ja me loodame, et mõned parimad mängurid võiksid tulevikus esindada ka Nissanit.“

Nissani ülemaailmne GT Sport karikas

Kiireim mängur, kes valis oma automargiks Nissani ühes kolmest FIA Tootjate Sarja regioonis (Ameerika, Aasia/Okeaania või Euroopa/Lähis-ida) võidab reisi Jaapanisse. Lisaks saab ta Nissani võistkonna eksklusiivse riietuse ja Nissan/GT akadeemia juhendaja osalemaks finaalvõistlustel.

Nissani Euroopa GT Sport karikas

Euroopa mängurid, kes valivad Nissani FIA Tootjate sarja võistlusel, konkureerivad automaatselt ka Nissani GT Sport karikale.

Parim Nissani mängur Euroopas saab lisaks eriauhinna osaleda Nissani treeninglaagris Silverstone ringrajal, kus proovitakse Nissani mentorite juhendamisel kätt päris võistlusautoga sõites.

Lucas Ordonez ja Ricardo Sanchez – kaks 22-st GT Akadeemia lõpetajast, kes läbisid edukalt programmi mängurist võidusõitjaks, osalevad ringrajal GT Sport Motul Team RJN koosseisus.

Lisainformatsioon: www.nismo.com/nissangtsportcup
Uudiste lehele
Avalehele

Auhind on osa Financial Times’i ja Maailmapanga gruppi kuuluva International Finance Corp.-i äriauhinnast. Nissan sai auhinna V2G (sõidukist - elektrivõrku) tehnoloogia ja elektrisõiduki akude taaskasutuse arendamise eest.

Auhind antakse murrangulistele globaalset kasutust leidvatele tehnilistele lahendustele. Varasemalt on omistatud auhind Cross-Boundary Energy Fund’ile Keenias, Ruandas ja Ghanas päikeseenergia efektiivsema tootmise eest ja Piramal Foundation’ile Indias tehnoloogia eest, mis võimaldab India külades ligipääsu puhtale joogiveele.

Nissani V2G tehnoloogia võimaldab elektriauto akudest energiat kanda tagasi elektrivõrku tõstes võrgu stabiilsust. Samuti saavad tarbijad sellega oma energiatarvet hallata.

Nissani akude taaskasutus võimaldab Leafi ja e-NV200 kasutatud akusid kasutada kodudes või ettevõtetes energia salvestamiseks.

Ettevõtte töö elektriautode ja energiasalvestustehnoloogia arendamisel on osa Nissani Intelligentse Mobiilsuse visioonist, et muuta, kuidas tulevikus autodega sõidetakse, neid energiaga varustatakse ja ühiskonda lõimitakse.

Pildil Nissani Tehniline keskus Ühendkuningriigis, kus rakendatakse sõidukist – elektrivõrku tehnoloogiat.
Uudiste lehele
Avalehele
See on nüüd ametlik – kõige pädevam Nissani järelturunduse edasimüüja Baltimaades on Fakto Auto AS. Jaapani kaubamärgi esindaja nimetati parimaks edasimüüjaks selle suurepäraste tulemuste põhjal järelturunduses 2017. majandusaastal. Otsustavaks põhjuseks sai ettevõtte suurepärane klienditeenindus.

Igal aastal korraldab Nissan Nordic Europe, kes on Nissani toodete ja kaupade ametlik importija Skandinaavias ja Baltimaades, edasimüüjatele ürituse nimega Nissan Drive. See on üritus, mille käigus tähistatakse majandusaasta lõppu, tehakse tulemustest kokkuvõte ja heidetakse pilk tulevikku. Üritusel autasustatakse riikide kaupa parimate tulemuste saavutajaid, kes mõistavad Nissani kaubamärki suurepäraselt, teavad, kuidas tugevdada seda jaemüügikeskkonnas, on endiselt saavutanud suurepäraseid tulemusi teenindus- ja müügivaldkonnas ning on saavutanud kõrgeima kliendirahulolu taseme müügi ja järelturunduse valdkonnas.

"See on suur tunnustus ja hinnang kogu meie kollektiivi aastatepikkusele tööle. Fakto Auto üheks prioriteediks on müügijärgse teeninduse kõrge tase, sest rahulolust teenindusega algab klientide lojaalsus. Siinkohal tahaksin tänada Fakto Auto kollektiivi, kes on need põhimõtted ellu viinud.

Oleme Nissaniga teinud koostööd 28 aastat ja võime kinnitada, et Nissan on suurepärane partner kellega on rõõm koostööd teha." – ütles ettevõtte Fakto Auto AS tegevdirektor Leho Siimsen.

„See on suurepärane hinnang meie koostööle Nissaniga. Nissan on suurepärane ettevõte ja äripartner. Mul on hea meel, et minu esindus tegi suurepärast tööd ning et minu personalil oli 2017. aastal piisavalt motivatsiooni ja energiat selle olulise auhinna võitmiseks vajalike tulemuste saavutamiseks. Suur tänu kogu meeskonnale! Nüüd on oluline tegutsemishoogu hoida ja pakkuda klientidele samal tasemel teenust ka sel aastal.”

Fakto Auto järelturunduse juht Andres Altma lisas: „Parim tasu on rahulolev klient. Baltimaade parima järelturunduse tiitel on mulle suurepärane tunnustus kõigi nende jõupingutuste eest, mida me oleme teinud selleks, et pakkuda teenuse kvaliteedile vastavat kliendikogemust ja teostust. Kuid me ei jää loorberitele puhkama, kliendirahulolu tagamine on igapäevane ülesanne ja me pingutame edasi selle nimel, et olla endiselt parimad.”

„Mul on äärmiselt hea meel, et see auhind läks meie esindajatele Tallinnas,”ütles Nissan Nordic Europe’i Baltimaade juhataja Margus Mikk. „2017. majandusaastal tehti tõeliselt suurepärast tööd. Suurepärased tulemused kogu aasta jooksul järelturunduse vallas, keskendudes samas täielikult klientide rahulolule.”

###

Nissan Euroopas
Nissan on üks Euroopas paremini esindatud meretagustest tootjaist, kes pakub Euroopas disaini, teadus- ja arendustöö, tootmise, logistika ning müügi ja turunduse valdkonnas tööd enam kui 17 000 inimesele. Eelmisel aastal toodeti Nissani tehastes Suurbritannias, Hispaanias ja Venemaal üle 640 000 sõiduki, mille hulka kuuluvad auhindadega pärjatud crossover'id, tarbesõidukid ja maailma populaarseim elektriauto Nissan LEAF. Nissani intelligentse mobiilsuse visioon on loodud suunamaks Nissani toodete ja tehnoloogiate arengut ja seda läbi 360 kraadise spektri, et tuleviku jaoks tehtud otsused toetuksid võtmeküsimustele nagu millised on autode jõuallikad, kuidas autod sõidavad ning kuidas on need integreeritud ühiskonda. Nissan on seadnud sihiks saada ihaldatusväärseimaks Aasia brändiks Euroopas.

Nissan Nordic Europe OY
Nissan Nordic Europe OY põhitegevuseks on Nissani sõidukite ja varuosade import ning hulgimüük Nissani edasimüüjatele Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Norras ja Taanis. Nissan Nordic Europe Eesti kontor asub Tallinnas Osmussaare tee 10 ning haldab Baltimaade edasimüüjaid. www.newsroom.nissan-europe.com/ee, nissan.eeUudiste lehele
Avalehele