Kontakt

Fakto Auto AS on eraõiguslik Eesti ettevõte, registreerimisnumber 10777847, aadress Osmussaare t 10, Tallinn 13811. Ametlik e-posti aadress See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Ettevõtte põhitegevus on autode müük ja hoolduse ning remonditeenuse pakkumine.

Käesolevas dokumendis kirjeldame kuidas Fakto Auto AS töötleb Teie isikuandmeid kui võtate meiega ühendust, külastate meie ettevõtet, sõlmite lepinguid või tarbite teenuseid. Privaatsustingimused kehtivad kõigile füüsilisest isikust klientidele ja teenuste kasutajatele.

1. Millistel eesmärkidel me küsime Teie isikuandmeid?

Isikuandmeid küsime Teilt meievahelise lepingulise suhte hoidmiseks, mis hõlmab kauba pakkumiste koostamist, ostu-müügi protsessi ettevalmistamist ning teostamist, tehnilise hoolduse ja remondi läbiviimist ja muude kaasnevate toimingute (asendus- või rendiauto kasutamine jms) teostamist. Ka küsime teilt isikuandmeid meie poolt vahendatavate teenuste pakkujate jaoks (finantseerimine, kindlustus jms). Teie nõusolekul kasutame isikuandmeid ka uudiskirjade, sooduspakkumiste, meeldetuletuste, kutsete ja muude teadete saatmiseks.

2. Milliseid isikuandmeid me küsime?

Küsime teilt nime, isikukoodi, aadressi, e-posti aadressi, sidevahendite numbrit. Proovisõidu teostamiseks ka juhiluba ja selle kehtivust.

3. Kui kaua me Teie isikuandmeid säilitame?

Säilitame teie andmeid niikaua kuni see on vajalik meievaheliste lepingute täitmiseks ja sellest tuleneda võivate nõuete esitamiseks. Kui seadus näeb ette säilitada teie isikandmeid kauem kui lepingulised kohustused seda nõuavad, siis lähtume seadusest.

4. Kellele edastame Teie isikuandmeid?

Me ei edasta teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, väljaarvatud tarnijatele, kellega oleme lepingulistes suhetes ja nende lepingupartneritele, kes osutavad neile teenuseid ja omavad volitatud töötleja lepingut. Edastame vajadusel teie isikandmeid ka õiguskaitse ning riiklike ametite esindajatele, kellel on nendele ligipääsuks seaduslik alus.

5. Kuidas me kaitseme Teie isikuandmeid?

Me kasutame teie andmete kaitsmiseks kõiki vajalikke organisatoorseid ja tehnilisi meetmeid, turbetehnoloogiaid ja turvatoiminguid, eesmärgiga välistada volitamata isikute juurdepääs nii süsteemides käideldavatele andmetele kui ka füüsiliselt meie arvutivõrgu infrastruktuurile.

Volitatud isikute puhul jälgime põhimõtet, et juurdepääs oleks tagatud vaid tööülesande täitmiseks vajalikule teabele.

6. Kuidas Te saate oma isikuandmetega tutvuda?

Andmetega tutvumiseks külastage meie ettevõtet või pöörduge meie poole kirjalikult ja avaldage soovi oma isikuandmetega tutvuda. Isikuandmetega tutvumist saame võimaldada vaid juhul kui Teie isikusamasus on kontrollitav.

Teil on alati õigus oma isikuandmeid parandada või nende töötlemine lõpetada.

7. Kuidas Te saate oma isikuandmed kustutada?

Isikuandmed kustutame teie kirjaliku avalduse põhjal, väljaarvatud juhul kui seda ei võimalda kehtivad lepingud või seadused.

8. Kuidas saate isikuandmeid üle kanda teise ettevõttesse?

Teie isikuandmete kandmiseks teise ettevõttesse väljastame Teie kirjaliku avalduse alusel Teile andmed elektrooniliselt masinloetaval kujul.

9. Kellel on juurdepääs Teie andmetele?

Teie isikuandmetele pääsevad ligi vaid need Fakto Auto AS töötajad kelle tööülesannete hulka see kuulub ja mahus, mis on ülesannete täitmiseks vajalik. Vastavad töötajad on isikuandmete kaitse üldmäärusest informeeritud. Samuti pääsevad vajadusel teie isikuandmetele ligi riiklike organisatsioonide ja õiguskaitseorganite töötajad kellel on selleks seadusest tulenev õigus.

10. GPS seadmete kasutamine

Me kasutame oma vara kaitsmiseks, probleemolukordade lahendamiseks ja tööprotsessi sujuvuse huvides autodel GPS seadmeid.

11. Videovalve kasutamine

Kasutame videovalvet meie klientide ja töötajate turvalisuse ning vara kaitsmise eesmärgil.

12. Tingimuste muutmine

Fakto Auto AS võib käesolevaid tingimusi igal ajal muuta või täiendada.

13. Kontaktid

Küsimuste tekkimisel palume helistada telefonil 6389200. Kirjalikus vormis pöördumised palun saata e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tavapostiaadressile Osmussaare t 10, Tallinn, 13811 Eesti.

Teie Fakto Auto AS