Kontakt

Nissani tippsõitjad FIA sertifitseeritud Gran Turismo arvutimängu Tootjate Sarja meistrivõistlusel saavad auhinnaks unelmate reisi.

Nissan otsib järgmise generatsiooni kiireid PlayStation’i mängureid uue programmiga, mis annab tuhandetele PlayStationi võidusõitjatele võimaluse võistelda ametlikel FIA meistrivõistlustel.

Nissani tipp piloodid, kes osalevad FIA sertifitseeritud Gran Turismo tootjate sarja meistrivõistlustel, mis peetakse uue Gran Turismo Sport Playstationi mängu abil, võidavad reisi NISMO Festivalile, mis toimub Jaapanis Fuji rahvusvahelisel ringrajal ja külastavad ka mängu väljatöötaja Polyphony Digital peakorterit Tokios. Lisaks selgitatakse välja ka Nissan GT Sport karika Euroopa e-võidusõidu võitja.

Sony PlayStationi ja FIA koostöös ellu kutsutud GT Sport meistrivõistlused on esimesed online e-spordi võistlused, mis on heakskiidetud FIA poolt. Seda 10 aastat peale Nissani murrangulise Nissan PlayStation GT Akadeemia programmi algust, mis võimaldas mänguritel saada reaalse võidusõidu auto pilootideks.

„Nissan GT Akadeemia tõestas, et mõned maailma kiireimad võidusõitjad ei pruugi olla kunagi sõitnud päris autoga ringrajal, vaid ainult arvuti taga.“ Ütles Nissani mootorispordi direktor Michael Carcamo. „Need poisid on läinud diivanilt otse võidusõidu auto rooli ning sellega purustanud traditsioonilise mudeli kuidas saada edukaks võidusõitjaks.“

„Konkurents on uskumatult tihe“ lisas Carcamo „ ja me näeme nüüd, et online võidusõit ei ole vaid alternatiiv päris võidusõidule. Olla ametlik FIA Tootjate Sarja meister GT Sport arvutimängus annab suurepärase võimaluse edaspidiseks ja me loodame, et mõned parimad mängurid võiksid tulevikus esindada ka Nissanit.“

Nissani ülemaailmne GT Sport karikas

Kiireim mängur, kes valis oma automargiks Nissani ühes kolmest FIA Tootjate Sarja regioonis (Ameerika, Aasia/Okeaania või Euroopa/Lähis-ida) võidab reisi Jaapanisse. Lisaks saab ta Nissani võistkonna eksklusiivse riietuse ja Nissan/GT akadeemia juhendaja osalemaks finaalvõistlustel.

Nissani Euroopa GT Sport karikas

Euroopa mängurid, kes valivad Nissani FIA Tootjate sarja võistlusel, konkureerivad automaatselt ka Nissani GT Sport karikale.

Parim Nissani mängur Euroopas saab lisaks eriauhinna osaleda Nissani treeninglaagris Silverstone ringrajal, kus proovitakse Nissani mentorite juhendamisel kätt päris võistlusautoga sõites.

Lucas Ordonez ja Ricardo Sanchez – kaks 22-st GT Akadeemia lõpetajast, kes läbisid edukalt programmi mängurist võidusõitjaks, osalevad ringrajal GT Sport Motul Team RJN koosseisus.

Lisainformatsioon: www.nismo.com/nissangtsportcup
Uudiste lehele
Avalehele